Yurtdışı Amerika İş ilanları Ön Başvuru


Yurt dışında bildğiniz üzere dolgun maaş ve ücretlerle iş imkanları sağlanıyor, yurt dışında çalıştıkdan sonra yurda dönen bütün vatandaşlarımız bildğinimiz gibi baya zengin bir şekilde evi, arabası ve bankada baya bi parası olarak dönüyor. Eğer sizde Amerika‘da işci olarak çalışmak istiyorsanız bence şansınızı denemelisiniz greenkart sizede çıkabilir. Aşağıda vereceğim bağlantıya tıklayarak kayıt olmanız yeterlidir.

Unutmayın bana çıkmaz beni almazlar diye düşünmeyin yapmanız gereken sadece aşağıdaki linkli tıklamak ve Ücretsiz Başvuru ön formunu doldurmak.

Eğer çekiliş için bilgileriniz onaylanırsa gerekli işlemler ve kayıt için yetkililer tarafından mail yada telefon ile bilgilendiriliyorsunuz
Aileniz ilede gidebilirsiniz. Bir çok kişi Türkiyeden oraya yerleşmiş ve Türkiyede yıllarca çalışıpta kazanamayacakalrı paraları 1 yıl gibi bir sürede kazanmışlardır.

Yapmanız gereken Aşağıdaki linke tıklamak ve ön kayıt formunu ücretsizce doldurmak Green card Çekiliş hakkınız onaylanmasını beklemek, BANA ÇIKMAZ demeyin bunu demeyenler şimdi oradalar.

(isminizi yazarken ı,ç,ğ,ş gibi türkçe karekterler kullanmayınız onun yerine i, c, g, s kullanmanız yeterlidir.) Başvuruda bulundukdan sonra 1 hafta içinde sizlere olumlu olumsuz dönüş yapıyorlar, tabiki şansınızı arttırmak açısından aileden her birey adına başvuruda bulunabilirsiniz. Eşiniz için, çocuğunuz için yada babanız, anneniz, dayınız, amcanız, yani her birey için başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca aşağıdan editörlerimize soru,görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz