Evde çalışarak ek gelir elde etme


Evde çalışarak ek gelir elde etmek, aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum diyor fakat hem ne iş yapacağınızı bilmiyor hem de evde iş yaptıran güvenilir firmalara ulaşamıyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Biz Evde Ek İş Fikirleri Sitesi olarak evde iş, evden iş yapmak isteyen kişilerin evlere ek iş veren firmalara ulaşma konusunda sıkıntı yaşadıklarını bildiğimiz için evlere ek iş veren, evde iş yaptıran firmaların ilanlarını illere göre yayınlıyoruz. Bugün yayınlayacağımız ilanlar Denizli merkez ve çevresinde ya da ilçelerinde oturan ve evde iş yapmak, evden çalışmak isteyen kişiler için hazırlandı. Denizli İlinde yer alan evde ek iş ilanları aşağıdaki gibidir;

–         Denizli merkezde ve ilçelerde oturan, Denizli yöresine ait geleneksel el işi, tekstil ürünleri, organik ev yapımı gıdalar yapabilen, sürekli evden çalışabilecek kişilere ihtiyacımız vardır. Özellikle ev tarhanası, ev yapımı salça, ev yapımı erişte, kurutulmuş gıda yapabilenler, temiz ve titiz çalışanlar tercihimizdir. Başvuru ve detaylı bilgi için aşağıdaki adrese mail atabilirsiniz. Not : geçici süre durdurulmuştur.

–         Denizli’ de evde gelin çiçeği yapacak bireysel ya da grup çalışabilecek kişiler arıyoruz. Gelin çiçeğinin tüm malzemeleri kesilmiş ve hazırlanmış olarak koli içerisinde size gönderiliyor, sizin yapmanız gereken kesilmiş ve hazırlanmış gelin çiçeği malzemesini buket haline getirmektir. Buket başına ödeme yapılır. Bilgi almak için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.   

Not : geçici süre durdurulmuştur.

–         Denizli İlinde ikamet eden, hayal gücü geniş olan, evde takı tasarlayabilecek kişilere ihtiyacımız var. Çalışkan ve verilen sözü zamanında yerinde getirenler aşağıdaki numarayı arayarak iş başvurusunda bulunabilirler.

Not : geçici süre durdurulmuştur.