BİM Personel ve Eleman Alımları İş Başvurusu,


BİM Personel ve Eleman Alımları İş Başvurusu

Bim personel alımı başlamıştır.Bim Personel alımı ilanlarını 2020 yılında da attırdı. Bim personel alımı ilanları için konumuzda yer alan linki tıklayınız.

İlk olarak 1995 yılında 21 şubeyle kurulan BİM marketler zinciri şu an Türkiye’De 3700′ü aşkın şubesiyle hizmet vermektedir. Mağaza sayısı ve yıllık ciro bakımından Türkiye’nin en büyük perakende kuruluşu olan BİM market zincirlerinde lider konumdadır. Şirket aynı zamanda GSM sektörüne de girmiştir. 2012 yılında avea tabanlı kurduğu Bimcell ile hedeflerini büyütmeyi amaçlamıştır. 2009 yılında ilk olarak yıllık ciroda Migrosu geçerek biriniliğe oturmuştur.

Ucuz ve kaliteli ürünleri halka pazarlama konusunda uzman olan BİM AŞ giyim gıda ve aynı zamanda elektronik urunler pazarında da yerını almıştır. 20.000 çalışanın üzerinde personel çalıştıran BİM AŞ firması personel alımında da büyük bir artış sağlamıştır. Kasiyer depo sorumlusu satış temsilcisi reyon sorumlusu gibi bir çok dalda personel alımı yaparak kariyer yapmak isteyen gençlere büyük fırsatlara veren BİM A.Ş 2013 yılında da personel alımı konusunda güçlü adımlar atmıştır.

BİM marketler zinciri personel alımı ilanları BİM’in resmi web sitesi üzerinden yapılmaktadir. BİM personel alımı ilanlarına başvurmak için size uygun olan ilanı tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. BİM personel alım ilanları ve illeriyle birlikte işkur üzerinden takip edebilirsiniz.