2020 Tedaş İş Başvurusu


Değerli ekisebasvur.com ziyaretçileri sizlere iş ilanlarını tam hızıyla ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu konumuz’da ise TEDAŞ yani elektrik idare kurumunun iş alımı hakkındaki bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Tedaş devlet tarafından kurulan tüzel bir kişiliğe sahip bir kuruluştur.Her yıl personel alımı yapan Tedaş’a oldukça yoğun ilgi gösteriliyor.Personeline sağladığı hakların yanı sıra maaşınıda yüksek tutan Tedaş,bu yüzden iş arayanların tercih ettikleri bir kurum haline gelmiştir.

Tedaş iş ilanlarını işkur’un internet sitesinde yayınlıyor ve işkur’a üyeliği olanlar tedaş iş ilanlarına ulaşarak başvurularını yapıyorlar.Tedaş’ın bünyesinde çalışmak isteyeler çok fazla olduğu için başvuranların formları dikkatli bir şekilde incelenip,en uygun adaylar arasından seçiliyor.Her yıl yüzlerce kişinin iş başvurusu yaptığı Tedaş başvuru formunu ise kendi sitesi üzerinden yayınlıyor.İnsan Kaynakları sitesine girerek,başvuru formunu doldurduğunuz takdirde aynı gün içerisinde formunuz onaylanıyor ve Tedaş’ın kayıtları altına alınıyor.

Ne kadar erken başvurursanız o kadar şansınız artacağı için,eğer Tedaş bünyesinde çalışmak istiyorsanız Tedaş’ın internet sitesi üzerinden başvuru formunuzu doldurup,şansınızı daha çok arttırmalısınız.Bunun dışında Tedaş’ın sitesinde Tedaş ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi de öğrenmeniz mümkün. Yukarıda olduğu üzere verdiğimiz bilgilerden yararlanarak İŞKUR üzerindende TEDAŞ iş başvurusunda bulunabilirsiniz.